• Küsimusi?(372) 6 558 300
   • Meie EsindusLaki 34, Tallinn
   • Küsi hinda
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rõduklaasid

Klaasitud rõdu kaitseb Teie rõdu vihma, tuule ja tolmu eest. Rõduklaasid (rõduaknad) säästavad Teie küttekulusid ja aitavad vähendada tänavamüra. Ilma vertikaal profiilideta ja täielikult avatavad rõduklaasid ei muuda maja välisilmet. Rõduklaaside süsteem koosneb ülemisest ja alumisest pulbervärvitud alumiiniumprofiilidest.

Klaasidena kasutatakse 6 või 8 millimeetri paksust lihvitud servadega karastatud klaasi, klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust. Turvaklaaside kasutamine rõduklaasisüsteemides lisab tootele kindlust ja turvalisust. Rõdude klaasimise puhul on lubatud kasutada ainult karastatud klaasi, mille purunemise korral muutub klaas „soolaks”.

Kena ja korralik rõdu on ehteks igale fassaadile, lisades sinna vaheldusrikkust ja dünaamikat. Meie kliimavööde aga muudab rõdu praktilise kasutusperioodi paraku suhteliselt lühikeseks. Meie poolt pakutavad rõduklaasimissüsteemid pikendavad tunduvalt rõdude kasutusperioodi ja suurendab mugavust, muutes ühtlasi rõdude välimuse märgatavalt eksklusiivsemaks. Lühidalt – meie rõduklaasimissüsteemid muudavad rõdud kaunimaks ja funktsionaalsemaks.

OÜ Rõduklaasid on Euroopa ühe suurima rõdusüsteemide valmistaja esindaja Eestis. Toodetel on seljataga juba 20 aastat tootearendust. See võimaldab varustada rõdusüsteeme optimaalse tehnilise toega ning tagab soodsad tarneajad. Pakkudes klientidele täislahendust so piiret koos rõduklaaside ja paigaldusega, võtame toote ja töö kvaliteedi täielikult oma vastutusele ja vabastame kliendi hilisemast probleemide tekkimisega kaasnevast võimalikust peavalust.

Täisteenuses sisalduvad

 • Konsultatsioon
 • Hinnapakkumine
 • Objektide mõõdistamine
 • Tööjooniste valmistamine
 • Toodete valmistamine
 • Toodete paigaldus
 • Garantii
 • Vajadusel hooldus

Meie rõduklaasimissüsteemide eelistamiseks on põhjuseid mitu

Rõduklaaside lükandmehhanismide rullikud liiguvad laagritel (erinevalt konkurentide poolt pakutavast).

Kasutada saab kuni 95 sentimeetri laiuseid klaase, mis lisavad rõdule õhulisust ja hõlbustavad klaaside puhastamist.

Klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust.

Nii näiteks kasutame rõdupiiretes spetsiaalselt töödeldud alumiiniumi, mis erinevalt terasest ei roosteta, vaid säilitab korrektse välimuse ja töökindluse ka aastate pärast.

Kõik meie poolt valmistatud ja paigaldatud rõduklaasid liiguvad (veerevad) ratastel, mis on varustatud kuullaagritega, tagades klaaside kerge liikuvuse. Rõdude klaasimisel saab kasutada kuni 950mm laiuseid klaase, mis lisavad rõdule veelgi õhulisust. Esimest klaasi on võimalik panna tuulutusasendisse, klaasi on võimalik fikseerida kolmes erinevas asendis. Klaasidele on lisatud nägusad käepidemed, mis võimaldavad klaaside asukohta muuta kergelt ja mugavalt.

Rõduklaaside valmistamiseks kasutatavad materjalid

Profiilid, kasutame 100% alumiiniumprofiile, mis on RAL värvikataloogi järgi pulbervärviga värvitud ja eelnevalt eeltöödeldud vastavalt GSB nõutele. See tagab värvitud profiilidele hea väljanägemise pikkadeks aastateks.

Plastiku, eeliseks on lihtsam töötlemine, väiksem erikaal, tihti ka parem vastupidavus kemikaalidele, elektolüüsile ja korrosioonile. Kuna suuremal osal plastikutel on tunuvalt väiksem erikaal, kui traditsioonilistel materjalidel siis, neis valmistatud osa hind tuleb tihti odavam, kui analoogilisel osal traditsioonilisest materjalist.

Katuse- ja katteprofiile, kasutatakse hoonete ja rajatiste katuste ja seinte katmiseks. Profiilplaate saab tellida erinevate pinnakatetega ja kogu värvikataloogi ulatuses. Terasest profiilplekk katus on kerge ja kiirelt paigaldatav, sobib uusehitustele ja on ideaalne vanade katuste renoveerimisel.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.