• Küsimusi?(372) 6 558 300
      • Meie EsindusLaki põik 2, Tallinn
      • Küsi hinda

Terrassiklaasid

Klaasitud terras kaitseb Teie terrassi vihma, lume, tuule ja tolmu eest. Terrassiklaasid lisavad soojapidavust ning aitavad vähendada tänavamüra, mis tervikuna tekitab hubase lisaruumi.

Meilt on võimalik tellida kahte erinevat klaasimissüsteemi, ilma vertikaal-raamideta ning raamidega.

Raamideta terrassiklaasid

Süsteem koosneb ülemisest ja alumisest pulbervärvitud alumiiniumist juhtprofiilidest ning 8 või 10 millimeetri paksustest lihvitud servadega karastatud klaasidest, mis on kinnitatud profiilidesse roostevabast terasest neetidega. Sellel lahendusel puuduvad vertikaalsed profiilid – see lisab avale õhulisust ning jätab avatud mulje. Sarnaselt rõduklaasidega liiguvad sellisel süsteemil klaasid valitud serva kokku nagu “raamatulehed”.

Süsteemi alumist juhtprofiili on võimalik vajadusel ka poolenisti või täielikult põrandasse “uputada”.

Klaasid liiguvad (veerevad) ratastel, mis on varustatud kuullaagritega, tagades klaaside kerge liikuvuse. Esimest klaasi on võimalik panna tuulutusasendisse. Esimesele klaasile on võimalik paigaldada ühepoolne käepide (ainult seestpoolt avamiseks) või kahepoolne käepide.

Raamidega terrassiklaasid

Süsteem koosneb ülemisest ja alumisest pulbervärvitud soontega alumiinium juhtprofiilidest ning raamidega 6 millimeetri paksuse karastatud klaasidest. Antud lahendusel liiguvad klaasid üksteise taha, iga paneel on oma soone peal.

Kasutades paneeli jagavat horisontaalprofiili, on võimalik ühel paneelil kasutada ka mitut sorti klaase (näiteks all toonklaasi ja üleval kirgast klaasi).

Klaasid liiguvad samuti kuullaagritega varustatud ratastel. Oluline erinevus võrreldes raamideta terrassiklaasidega on see, et süsteem ei „ripu laes“, vaid „toetub põrandale“. See võimaldab neid paigaldada ka terrassidele, millede katusekonstruktsiooni tugevus/jäikus raamideta klaaside raskust välja ei kannataks.
Süsteemi alumist juhtprofiili on võimalik vajadusel ka põrandasse “uputada”.

Raamidega terrassiklaase on võimalik varustada erinevate lukustussüsteemidega.