• Küsimusi?(372) 6 558 300
   • Meie EsindusLaki põik 2, Tallinn
   • Küsi hinda

Rõduklaasid

Klaasitud rõdu kaitseb Teie rõdu vihma, tuule ja tolmu eest. Rõduklaasid (rõduaknad) säästavad Teie küttekulusid ja aitavad vähendada tänavamüra. Ilma vertikaalsete profiilideta ja täielikult avatavad rõduklaasid ei muuda maja välisilmet. Rõduklaaside süsteem koosneb ülemistest ja alumistest pulbervärvitud alumiiniumprofiilidest.

Klaasidena kasutatakse 6 või 8 millimeetri paksust lihvitud servadega karastatud klaasi. Klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust. Turvaklaaside kasutamine rõduklaasisüsteemides lisab tootele kindlust ja turvalisust. Rõdude klaasimise puhul on lubatud kasutada ainult karastatud klaasi, mille purunemise korral muutub klaas „soolaks”.

Kena ja korralik rõdu on ehteks igale fassaadile, lisades sinna vaheldusrikkust ja dünaamikat. Meie kliimavööde aga muudab rõdu praktilise kasutusperioodi paraku suhteliselt lühikeseks. Meie poolt pakutavad rõduklaasimissüsteemid pikendavad tunduvalt rõdude kasutusperioodi ja suurendavad mugavust, muutes ühtlasi rõdude välimuse märgatavalt eksklusiivsemaks. Lühidalt – meie rõduklaasimissüsteemid muudavad rõdud kaunimaks ja funktsionaalsemaks.

OÜ Rõduklaasid on Euroopa ühe suurima rõdusüsteemide valmistaja esindaja Eestis. Toodetel on seljataga juba 20 aastat tootearendust. See võimaldab varustada rõdusüsteeme optimaalse tehnilise toega ning tagab soodsad tarneajad. Pakkudes klientidele täislahendust (so piiret koos rõduklaaside ja paigaldusega), võtame toote ja töö kvaliteedi täielikult oma vastutusele ja vabastame kliendi hilisemast probleemide tekkimisega kaasnevast võimalikust peavalust.

Täisteenuses sisalduvad

 • Konsultatsioon
 • Hinnapakkumine
 • Objektide mõõdistamine
 • Tööjooniste valmistamine
 • Toodete valmistamine
 • Toodete paigaldus
 • Garantii
 • Vajadusel hooldus

Meie rõduklaasimissüsteemide eelistamiseks on põhjuseid mitu

Rõduklaaside lükandmehhanismides on kasutusel laagritel liikuvad horisontaalse teljega rattad (erinevalt konkurentide poolt pakutavast).

Klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust.

Nii näiteks kasutame rõdupiiretes spetsiaalselt töödeldud alumiiniumi, mis erinevalt terasest ei roosteta, vaid säilitab korrektse välimuse ja töökindluse ka aastate pärast.

Kõik meie poolt valmistatud ja paigaldatud rõduklaasid liiguvad (veerevad) ratastel, mis on varustatud kuullaagritega, tagades klaaside kerge liikuvuse. Esimest klaasi on võimalik panna tuulutusasendisse, klaasi on võimalik fikseerida kahes erinevas asendis. Klaasidele on lisatud nägusad käepidemed, mis võimaldavad klaaside asukohta muuta kergelt ja mugavalt.

Kuidas klaasid avanevad?

Rõduklaaside valmistamiseks kasutatavad materjalid

Profiilid – kasutame 100% alumiiniumprofiile, mis on RAL värvikataloogi järgi pulbervärviga värvitud ja eelnevalt eeltöödeldud vastavalt GSB nõutele. See tagab värvitud profiilidele hea väljanägemise pikkadeks aastateks.

Klaasid – liikuvate klaaside puhul kasutame 100% karastatud klaasi. Klaasi vertikaal- ja horisontaalservad on faaslihvitud. Karastatud klaas kuulub CE märgistuse alla ja vastab EN12150 standardile. Karastatud klaase on võimalik kasutada nii kirkana kui toonitud kujul.

Lükandmehhanismid – on valmistatud plastikust ja metallist. Sinna juurde kuuluvad kindlasti ka kuullaagrid, mis muudavad lükandklaasi liikumise tunduvalt sujuvamaks ja efektiivsemaks.

Tihendid – kasutame pvc- ja kummitihendeid.

Küsi hinda