• Küsimusi?(372) 6 558 300
      • Meie EsindusLaki põik 2, Tallinn
      • Küsi hinda

Varikatused

Lisaks eeltoodud rõduklaasimissüsteemidele ja rõdupiiretele on meie tootevalikus kergkonstruktsioonist varikatused rõdudele. Tellides koos rõduklaaside ja -piiretega samast kohast ka varikatuse garanteerite selle, et kõik need osad moodustavad kokku nii visuaalselt kui funktsionaalselt täiuslikult toimiva terviku. Lisaks on sellise „täispaketi” puhul alati võimalik kokku leppida ka erihinnas. Kliendil on võimalus tellida katuse katte materjalina profiilplekki, plastikut ja klaasi. Viimasel ajal on sagedasemad just klaasvarikatused.

Varikatuste valmistamiseks kasutatavad materjalid

Profiilid, kasutame 100% alumiiniumprofiile, mis on RAL värvikataloogi järgi pulbervärviga värvitud ja eelnevalt eeltöödeldud vastavalt GSB nõutele. See tagab värvitud profiilidele hea väljanägemise pikkadeks aastateks.

Klaasid, liikuvate klaaside puhul kasutame 100% karastatud klaasi. Klaasi vertikaal- ja horisontaalservad on faaslihvitud. Karastatud klaas kuulub CE märgistuse alla ja vastab EN12150 standardile. Karastatud klaase on võimalik kasutada nii kirkana kui toonitud kujul.

Lükandmehhanismid, on valmistatud plastikust ja metallist. Sinna juurde kuuluvad kindlasti ka kuullaagrid, mis muudavad lükandklaasi liikumise tunduvalt sujuvamaks ja efektiivsemaks.

Tihenditena, kasutame nii kummi, pvc- ja harjastihendeid, mis kõik leiavad kasutust lükandklaaside juures.