• Küsimusi?(372) 6 558 300
      • Meie EsindusLaki põik 2, Tallinn
      • Küsi hinda

Rõdupiirded

Neile, kes mingil põhjusel ei soovi tervet rõdu klaasida, pakume klaasitud rõdupiirdeid ehk klaaspiirdeid. Klaasitud rõdupiire muudab rõdulviibimise ohutuks, jättes samas kaasaegse ja õhulise mulje. Rõdupiirete visuaalsed ja tehnilised lahendused ei sea piire eratarbija või arhitekti fantaasiale, pakkudes praktiliselt piiramatul arvul võimalusi. Piirete valmistamisel on kasutatud Soome inseneride aastakümnete pikkust kogemust.

Alumiiniumprofiilist rõdupiirded on kerged ega roosteta. Piirded valmivad täies mahus meie tootmises, tänu sellele on objektil paigaldustöö kiire, mis säästab kliendi aega ja närve.

Rõdupiirdeid on võimalik valmistada nii klaasiga (klaaspiirded) kui ka ilma klaasita, klaasi asemel on võimalus kasutada plekki, plastikut, tempsi-plaati, fassaadiplaati pea kõike materjale millega kaetakse piirdeid, valiku selles osas teeb muidugi Tellija.

Rõdupiirete valmistamiseks kasutatavad materjalid

Profiilid, kasutame 100% alumiiniumprofiile, mis on RAL värvikataloogi järgi pulbervärviga värvitud ja eelnevalt eeltöödeldud vastavalt GSB nõutele. See tagab värvitud profiilidele hea väljanägemise pikkadeks aastateks.

Klaaside, puhul võimalik kasutada lamineeritud kui ka karastatud klaasi. Klaasi vertikaal-ja horisontaalservad on faaslihvitud. Karastatud klaas kuulub CE märgistuse alla ja vastab EN12150 standardile. Võimalusi klaasimiseks on palju näiteks matt klaasid, värvitud, toonitud, kirkad, mustritega klaasid.

Tihenditena, kasutame nii kummi, pvc- ja harjastihendeid, mis kõik leiavad kasutust rõdupiirete juures.