• Küsimusi?(372) 6 558 300
      • Meie EsindusLaki 34, Tallinn
      • Küsi hinda
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Terrassiklaasid

Klaasitud terrass kaitseb Teie terrassi vihma, tuule ja tolmu eest. Terrassiklaasid säästavad Teie küttekulusid ja aitavad vähendada tänavamüra. Ilma vertikaal profiilideta ja täielikult avatavad terrassiklaasid ei muuda maja välisilmet. Terrassiklaaside süsteem koosneb ülemisest ja alumisest pulbervärvitud alumiiniumprofiilidest.

Klaasidena kasutatakse 6 või 8 millimeetri paksust lihvitud servadega karastatud klaasi, klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust. Turvaklaaside kasutamine terrassiklaasisüsteemides lisab tootele kindlust ja turvalisust. Terrasside klaasimise puhul on lubatud kasutada ainult karastatud klaasi, mille purunemise korral muutub klaas „soolaks” .

Kõik meie poolt valmistatud ja paigaldatud terrassiklaasid liiguvad (veerevad) ratastel, mis on varustatud kuullaagritega, tagades klaaside kerge liikuvuse. Terrasside klaasimisel saab kasutada kuni 950mm laiuseid klaase, mis lisavad terrassile veelgi õhulisust. Esimest klaasi on võimalik panna tuulutusasendisse, klaasi on võimalik fikseerida kolmes erinevas asendis. Klaasidele on lisatud nägusad käepidemed, mis võimaldavad klaaside asukohta muuta kergelt ja mugavalt.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.