Varikatused

Lisaks eeltoodud rõduklaasimissüsteemidele ja rõdupiiretele on meie tootevalikus kergkonstruktsioonist varikatused rõdudele. Tellides koos rõduklaaside ja -piiretega samast kohast ka varikatuse garanteerite selle, et kõik need osad moodustavad kokku nii visuaalselt kui funktsionaalselt täiuslikult toimiva terviku. Lisaks on sellise „täispaketi" puhul alati võimalik kokku leppida ka erihinnas. Kliendil on võimalus tellida katuse katte materjalina profiilplekki, plastikut ja klaasi. Viimasel ajal on sagedasemad just klaasvarikatused.

Varikatused punasel rõdul
Varikatused
Varikatused sinisel rõdul
Varikatused
väikesed varikatused e. sirmid
Varikatused
paneelmaja varikatused
Varikatused
Varikatused
Varikatused
Varikatused
Varikatused
Varikatused
Varikatused

Materjalid

Varikatuste puhul on kasutusel samad kõrgekvaliteedilised materjalid nagu ka rõdupiirete ja -klaasisüsteemide puhul.

Profiilid, kasutame 100% alumiiniumprofiile, mis on RAL värvikataloogi järgi pulbervärviga värvitud ja eelnevalt eeltöödeldud vastavalt GSB nõutele. See tagab värvitud profiilidele hea väljanägemise pikkadeks aastateks.

Plastiku, eeliseks on lihtsam töötlemine, väiksem erikaal, tihti ka parem vastupidavus kemikaalidele, elektolüüsile ja korrosioonile. Kuna suuremal osal plastikutel on tunuvalt väiksem erikaal, kui traditsioonilistel materjalidel siis, neis valmistatud osa hind tuleb tihti odavam, kui analoogilisel osal traditsioonilisest materjalist.

Katuse- ja katteprofiile, kasutatakse hoonete ja rajatiste katuste ja seinte katmiseks. Profiilplaate saab tellida erinevate pinnakatetega ja kogu värvikataloogi ulatuses. Terasest profiilplekk katus on kerge ja kiirelt paigaldatav, sobib uusehitustele ja on ideaalne vanade katuste renoveerimisel.

Joonised

pdf-iconVarikatus variant 1

Kvaliteetsed ja parimate tehniliste lahendustega varikatused saad meilt! Küsi lisa.

Helista 6 558 300 | Kirjuta info@roduklaasid.ee | Esita hinnapäring