Rõduklaasid

Klaasitud rõdu kaitseb Teie rõdu vihma, tuule ja tolmu eest. Rõduklaasid (rõduaknad) säästavad Teie küttekulusid ja aitavad vähendada tänavamüra. Ilma vertikaal profiilideta ja täielikult avatavad rõduklaasid ei muuda maja välisilmet. Rõduklaaside süsteem koosneb ülemisest ja alumisest pulbervärvitud alumiiniumprofiilidest.

Klaasidena kasutatakse 6 või 8 millimeetri paksust lihvitud servadega karastatud klaasi, klaasid on profiilidesse kinnitatud neetidega, mis lisab tootele veelgi tugevust. Turvaklaaside kasutamine rõduklaasisüsteemides lisab tootele kindlust ja turvalisust. Rõdude klaasimise puhul on lubatud kasutada ainult karastatud klaasi, mille purunemise korral muutub klaas „soolaks” .

Rõduklaasid
Rõduklaasid
Rõduklaasid
Rõduklaasid

Rõduklaasid (rõduaknad) - eripära

Kõik meie poolt valmistatud ja paigaldatud rõduklaasid liiguvad (veerevad) ratastel, mis on varustatud kuullaagritega, tagades klaaside kerge liikuvuse. Rõdude klaasimisel saab kasutada kuni 950mm laiuseid klaase, mis lisavad rõdule veelgi õhulisust. Esimest klaasi on võimalik panna tuulutusasendisse, klaasi on võimalik fikseerida kolmes erinevas asendis. Klaasidele on lisatud nägusad käepidemed, mis võimaldavad klaaside asukohta muuta kergelt ja mugavalt. Vali rõduaken meilt!

Rõduklaasid (Kodusaade 05.12.2009)

Kvaliteetsed ja parimate tehniliste lahendustega rõduklaasid saad meilt! Küsi lisa.

Helista 6 558 300 | Kirjuta info@roduklaasid.ee | Esita hinnapäring